אודות

סבין אזולאי

יועצת עסקית פיננסית המתמחה בעולם הסטארט-אפים.
כשהחממה שבה ניהלה את הכספים סיימה את המכרז שלה, סבין החליטה להמשיך להשתמש בידע והניסיון שנצברו לה ב-25 שנות אחרונות, כדי להמשיך בעיסוק בעל משמעות ולתרום לקידום הטכנולוגי הישראלי.

החזון:
לתמוך ביזמים שיש בידיהם רעיון חדשני ומתקשים ליישם אותו בגלל חוסר מימון.

השיטה:
השיטה שפותחה מבוססת על עיקרון של חממה ומציעה שירות ייחודי של ליווי חברות מבחירת המענק ועד גמר החשבון.
השירות מורכב מהנגשת עולם המענקים, ניהול תיק הפרויקט, מכלול שירותי בקרה מול כל הגורמים הרלוונטים, ואפשרויות התקשרויות רבים לכל צרכי הסטארט-אפים.
הכל במטרה להפוך את מסלול המכשולים להזדמנות ולהשאיר אתכם זמינים להתרכז בפיתוח שלהם.

המודל:
עם התמחויות אלה, בעולם הפיננסי ובעולם היזמות, העסק פועל היום תחת שתי ערוצים מרכזים:

1. תמיכה בגיוס הון לסטארט-אפים וחברות פיתוח עם חדשנות טכנולוגית, המחפשות מקורות מימון נוספים. אם נושא גיוס ההון תמיד היה קשה לחברות הזנק, הקושי התגבר מאז שלא ניתן לערוך כנסים, פגישות נטוורקינג ולנסוע לתעורוכות בחו"ל.
לכן, אנו עוזרים לחברות לשלב מענקים ממשלתיים לגיוס משקיעים. זה מאפשר למשקיעים להקטין את גובה השקעתם וגם לקבל ביטחון שהפרויקט כבר נבדק ואושר על ידי הבוחנים המקצועים של הרשות לחדשנות.

2. ניהול פרויקט של המענק וניהול שירותים פיננסים, מיועד לחברות שכבר קיבלו את אישור המענק ומאפשר להם למקסם את פוטנציאל המימון בצורה מקצועית ומנוסה ללא פסילות עד 100% ניצול. לצד ניהול מדוקדק ופרואקטיבי של המענק, ניתן להציע גם שירותים פיננסים נוספים להשלמת התמונה, כגון בנייה ומעקב תקציבי.